Jak probíhá prodej

akce czPokud vás nabídka zaujala, zavolejte na tel. číslo 777 014 100, kde se lze domluvit na prohlídce lokality. Pokud naši asistenci nepotřebujete, můžete se do Valů zajet podívat sami, a v klidu si vybrat místo, které se vám bude líbit nejvíc.

Na osobní schůzce se domluvíme na konkrétním pozemku, a u advokáta sepíšeme předběžnou kupní smlouvu/ rezervaci. Po podpisu předběžné kupní smlouvy je nutné složit 10% kupní ceny – možno i do advokátní úschovy. Chápeme, že ne každý disponuje potřebnou hotovostí, a proto dostanete k dispozici až 4 měsíce na získání potřebných finančních prostředků. Během této doby nebude „váš“ pozemek nabízen k prodeji.

Proč u advokáta? Je jistě možné, že mnohé realitní kanceláře tyto právní úkony dělají samy, aby ušetřily, ale my dbáme na to, aby zájmy klientů i naše byly právně ošetřeny.

Po složení celé kupní ceny do advokátní úschovy je podepsána řádná kupní smlouva, a dán návrh na vklad do katastru. Teprve po zapsání klienta jako vlastníka pozemku na Katastrálním úřadě, je advokátem uvolněna kupní cena nám jako prodejci.

 

 

 

 

 valy